Монитор, AOC Q27G42XE, 27" IPS WLED, 2560x1440@180Hz, 1ms GtG, 0.5ms MPRT, 300cd m/2, 1000:1, 80M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, 2xHDMI, DP
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияWLED
Smart OS-
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция2560x1440
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz180Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст80 000 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители2W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб-
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Рамка3-sided frameless
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h21 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.3 x 19.7 x 44.9 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Цена
с ДДС
В Наличност
  • : Q27G42XE
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
General
Display TypeLED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URLHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2211624
Energy ClassClass E
Energy Class (HDR)Class G
Diagonal Size27"
Adaptive-Sync TechnologyVESA Adaptive-Sync
Panel TypeFast IPS
Aspect Ratio16:9
Native ResolutionQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixel Per Inch108
Brightness300 cd/m²
Contrast Ratio1000:1
HDR FormatHDR10
Colour Support16.7 million colours (8-bit)
Colour Gamut120% sRGB (CIE 1931), 92.9% DCI-P3 (CIE 1976), 89.9% Adobe RGB (CIE 1976)
Response Time0.5 ms (MPRT), 1 ms (grey-to-grey)
Vertical Refresh Rate48 - 180Hz
Horizontal Refresh Rate30 - 270 kHz
GamingYes
Horizontal Viewing Angle178
Vertical Viewing Angle178
Backlight TechnologyWLED
ColourBlack, red
Dimensions (WxDxH)61.39 cm x 19.76 cm x 44.97 cm - with stand
Weight3.88 kg
Audio
TypeSpeakers - stereo
Output Power / Channel2 Watt
Connectivity
Interfaces2 x HDMI DisplayPort 1.4 Headphones (mini-jack)
Mechanical
Display Position AdjustmentsTilt
Tilt Angle-3/+21
VESA Mounting Interface100 x 100 mm
Miscellaneous
FeaturesSecurity lock slot (cable lock sold separately)
Cables Included1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable
Security Slot TypeKensington security slot
Power
Power Consumption SDR (On mode)21 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)34 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)27 Watt
Power Consumption Stand by0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)0.3 Watt
Software / System Requirements
Included SoftwareAOC G-Menu
Dimensions & Weight
Dimensions & Weight (Shipping)
Shipping Width69 cm
Shipping Depth12.6 cm
Shipping Height45.4 cm
Shipping Weight6.15 kg
Manufacturer Warranty
Service & SupportLimited warranty - 3 years
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch27
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция2560x1440
Време за реакция, ms1
Честота на опресняване, Hz180
Яркост, cd/m2300
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CНе
USB хъбНе
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеНе
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаНе
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 27"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класЕ
Консумация, kWh/1000h21
Тегло6.15кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция2560x1440 (QHD)
Честота на опресняване (Hz)180
Време за реакция (ms)1ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаНе
Adaptive SyncAdaptive Sync
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
Тегло6.15кг
Монитор AOC Q27G42XE 27" QHD 180Hz IPS за игри
Потопете се в зашеметяваща QHD резолюция и изключително плавни 180Hz с монитора AOC Q27G42XE. С бърз IPS панел с 1ms GtG време за реакция, Adaptive Sync и нисък входен лаг, този монитор ви дава конкурентно предимство в еспорта и динамичните игри.
Ключови Предимства
  • QHD резолюция (2560x1440) — Остри детайли и живи цветове за потапящо гейминг изживяване.
  • 180Hz честота на опресняване и 1ms GtG — Изключително плавно движение с минимално замъгляване, идеално за състезателни игри.
  • FlickerFree и Low Blue Light — Намалява умората на очите по време на дълги игрови сесии.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана27"
Резолюция2560x1440 (QHD)
Честота на опресняване180Hz
Време за реакция (GtG)1ms
Време за реакция (MPRT)0.5ms
Яркост300 cd/m²
Динамично контрастно съотношение80M:1
Adaptive SyncAdaptive Sync
FlickerFreeДа
Low Blue LightДа
Високоговорители2W x 2